KONST / Litografier / Färglitografi 13316494
*
nr 1331 6494
Louise Ljubi Lidströmer
(f. 1948), Sverige
Färglitografi, Ljubi Lidströmer (f. 1948), Sverige. Signerad, numrerad 14/87, "Möte". Motivet: 45x64cm
Louise Ljubi Lidströmer, signatur Ljubi, svensk gallerist, målare, mönsterskapare och scenograf född 1948 i Wien.
Följerätt
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
Sista tid för bud online:
måndag 1 juni 2020
kl 19:01:22
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
29/5 21:26:05
1
150 kr
1/6 18:56:22
2
Vinnande bud
- Konstnär/Designer
Louise Ljubi Lidströmer
Louise Ljubi Lidströmer, signatur Ljubi, svensk gallerist, målare, mönsterskapare och scenograf född 1948 i Wien.
Läs mer om Louise Ljubi Lidströmer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad ljubi lidströmer svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
8145 Färglitografi
Ã…ke Ahlberg (f. 1943), Sverige. Flicka vid flygel...//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
imorgon
20 maj kl 18:37
-
8372 Färglitografi
Åke Westin "Havet". Signerad, numrerad 42/350. Fär..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
imorgon
20 maj kl 19:21
-
8139 Färglitografi
Ardy Strüwer (1939-2023), Sverige. Signerad, numre..//
Aktuellt bud: 150 kr
Auktionen avslutas
imorgon
20 maj kl 20:01
-
8083 Färglitografi
Axel Lilliehöök (f. 1930), Sverige. Signerad, date..//
Auktionen avslutas
imorgon
20 maj kl 18:35
-
8291 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad, numrera..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
imorgon
20 maj kl 18:28
-
8143 Färglitografi
Berit Markevärn (f. 1952), Sverige. Röd cykel. Sig..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
imorgon
20 maj kl 20:45
*
Louise Ljubi Lidströmer
Louise Ljubi Lidströmer, signatur Ljubi, svensk gallerist, målare, mönsterskapare och scenograf född 1948 i Wien.
Läs mer om Louise Ljubi Lidströmer
nr 1331 6494
Louise Ljubi Lidströmer
(f. 1948), Sverige
Färglitografi, Ljubi Lidströmer (f. 1948), Sverige. Signerad, numrerad 14/87, "Möte". Motivet: 45x64cm
Louise Ljubi Lidströmer, signatur Ljubi, svensk gallerist, målare, mönsterskapare och scenograf född 1948 i Wien.
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 500 kr |
Såld: | 200 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 1 juni 2020 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
29/5 21:26:05 | 1 | 150 kr |
1/6 18:56:22 | 2 | Vinnande bud |
- Konstnär/Designer
Louise Ljubi Lidströmer
Louise Ljubi Lidströmer, signatur Ljubi, svensk gallerist, mÃ¥lare, mönsterskapare och scenograf född 1948 i Wien.Läs mer om Louise Ljubi Lidströmer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad ljubi lidströmer svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
8145 Färglitografi
Ã…ke Ahlberg (f. 1943), Sverige. Flicka vid flygel...//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
imorgon
20 maj kl 18:37 -
8372 Färglitografi
Åke Westin "Havet". Signerad, numrerad 42/350. Fär..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
imorgon
20 maj kl 19:21 -
8139 Färglitografi
Ardy Strüwer (1939-2023), Sverige. Signerad, numre..//
Aktuellt bud: 150 kr
Auktionen avslutas
imorgon
20 maj kl 20:01
-
8083 Färglitografi
Axel Lilliehöök (f. 1930), Sverige. Signerad, date..//
Auktionen avslutas
imorgon
20 maj kl 18:35 -
8291 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad, numrera..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
imorgon
20 maj kl 18:28 -
8143 Färglitografi
Berit Markevärn (f. 1952), Sverige. Röd cykel. Sig..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
imorgon
20 maj kl 20:45